anasayfa

TAKSİT SEÇENEKLERİ

TAKSİT YAPILAN KARTLAR

Aşağıdaki kredi kartlarınız ile siparişlerinize 9 Taksit imkanı sizleri bekliyor!
asya card
axess card
bonus card
cardfinas card
maximum card
paraf card
world card

BKM EXPRESS AVANTAJLARI!

Ödemelerinizi yaparken dilerseniz BKM Express seçeneğini kullanabilir ve kart bilgileriniz girmeden ödemelerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
bkm express logo

ÖDEMELERİNİZDE SİZLERE NELER SUNUYORUZ?

  • 7 marka (BonusWorldAxessCardFinansMaximumAsyaCard ve Paraf) ile taksitli alışveriş imkanı
  • Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına ödül puanı fırsatları
  • Banka kartı ile de alışveriş yapma imkanı
  • Uluslararası güvenlik standartlarına (PCI DSS ve SSL sertifikası) ve filtrelerine sahip ödeme sayfası

Bütün ödeme alt yapımızı uluslararası standartlar çerçevesinde şekillendiriyoruz.
Keyifli ve güvenli alışverişler.

PCI DSS’li Ödeme Sayfaları

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards) aralarında American Express, MasterCard Worlwide, Visa, Discover Financial Services gibi üyelere sahip bir konsey (PCI SSC) tarafından kart ve kart sahibi bilgilerini korumak amacıyla belirlenmiş teknik ve operasyonel gerekliliklerdir. İnternet sitemizdeki ödeme sistemi “PCI Veri Güvenliği Standartları”na uyumludur.

MasterCard ve Visa Tarafından Onaylı Ödeme Platformu

Mağazamız, MasterCard ve Visa tarafından koyulmuş tüm kural ve süreçlere uygun hareket ettiğini belgeyen Payu ödeme sistemi alt yapısını kullanmaktadır. MasterCard ve Visa tarafından onaylı altyapımız ile sizlere güvenli ve kesintisiz bir hizmet veriyoruz.

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×