anasayfa

Kanvas Tablo

Fine Art baskı, dekoratif ve şık görüntü.Farklı ölçü seçenekleri. YENİ Kanvas Tablo OLUŞTUR!

Kanvas baskı tablolar, dokusu ve derinliği ile
duvarlarınızda sanatsal alanlar yaratır.

Kanvas, dekoratif ve şık görüntüsü nedeniyle çok tercih edilen bir malzemedir. Dizzano kalitesiyle birleşen kanvas tablolarınız evinizde galeri havası estirecek.

Seçtiğiniz görselinizi %100 doğal pamuktan üretilmiş 400gr’lık kumaş üzerine arşivsel mürekkeple basıyoruz. Basılan görsellerinizi italyan şase olarak da bilinen fırınlanmış ahşap üzerine gererek, duvara asmaya hazır halde size teslim ediyoruz.Her görsele uygulayabileceğiniz ve yanyana asıldığında bir bütün oluşturan parçalı kanvas tablolar ile dekorasyonda farklılıklar yaratabilirsiniz.

Dizzano, dinamik ekibiyle kanvas tablolarınızı 3 iş günü içerisinde teslimata hazır hale getiriyor.

Kanvas tablolarınızı, Dizzano kalitesiyle hemen oluşturmaya başlayın.

Türkiye'de Tek!Simli Kanvas

Türkiye'de ilk ve tek olarak üretilen simli kanvas kumaşına yapılan özel baskı ile kanvas tablolarınız ışıl ışıl parlasın!

Kanvas Tablo ÖRNEK ÇALIŞMALAR

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×