anasayfa

AKRİLİK Tablo

Parlak yüzey, canlı, keskin, ve dikkat çekici detaylar.Farklı kesim seçenekleri. YENİ AKRİLİK Tablo OLUŞTUR!
akrilik tablo

DİZZANO KALİTESİ

Üstün kaliteli akrilik baskılarımız, görsellerinize inanılmaz bir canlılık ve renk verir. Parlak ve modern görünümüyle görsellerinizi hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla sergileyebilirsiniz.

Metal askı aparatları yardımıyla duvarlarınızı akrilik tablolarımızla süsleyebilirsiniz.

RENK VE NETLİK

Dizzano'nun 1. sınıf akrilik malzemesi, profesyonel baskı tekniği ile birleştiğinde, görselleriniz daha net, parlak ve derin görünür.

DAYANIKLILIK

Akrilik malzemesi, tüm hava koşullarına karşı dayanıklı bir üründür. Kanvas ve kağıt üzerine baskıların aksine uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ŞIK MONTAJ

Akrilik tablolarla duvarlarınızı süslemek için metal montaj vidalarımız mevcuttur.

Metal Montaj Vidaları: Bu askı aparatını tercih ederseniz, akrilik tablolarınızın 4 tarafına ustalıkla delikler açılır ve hoş görünüme sahip metal montaj vidaları ile sizlere teslim edilir.

SİZİN TERMİNİNİZ, BİZİM TERMİNİMİZDİR!

Dizzano, dinamik ekibiyle akrilik tablo üretiminizi 3 iş günü içinde teslimata hazır hale getiriyor.

FARKLILIK

Akrilik malzemesinin istenilen kenar ölçüsünde ve istenilen şekilde kesilebilme özelliği ile duvarlarınızda farklılıklar yaratabilirsiniz.

AKRİLİK Tablo ÖRNEK ÇALIŞMALAR

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×