anasayfa

ESERLERİNİZİ DİZZANO´DA SATIN!

Dizzano’ ya üye olun eserlerinizi hemen satmaya başlayın.

Türkiye’nin en büyük ve en hızlı büyüyen sanat topluluklarından birine hoşgeldiniz. Dizzano orjinal sanat eserleri ve dijital baskılarının online alım-satım piyasasıdır. Aynı zamanda diğer sanatçılarla ve fotoğrafçılarla irtibatta kalmak için en kolay yoldur. Web sitemiz güçlü çevrimiçi araçlar sağlayarak sanatçı, fotoğrafçı, sanat galerileri, sanat koleksiyonerleri ve sanat severleri bir araya getirmek için tasarlanmıştır.

SANATÇILAR

Görsel sanat eseri üreten sanatçılar ve fotoğrafçılar, portfolyonuzu online sergileyebilir, satışını yapabilir, diğer üyelerle etkileşime geçerek çok daha fazla insana ulaşabilirsiniz.

GALERİLER

Galeri sahipleri, online galeri açarak satış yapabilir, sergi ve açılış haberlerinizi paylaşarak diğer üyelere ve çok daha fazla sanatsevere ulaşabilirsiniz.

ONLINE PORTFOLYONUZU HAZIRLAYIN

ONLINE PORTFOLYONUZU HAZIRLAYIN
Mükemmel tasarlanmış profil sayfanızda biyografinizi, iletişim bilgilerinizi, görsellerinizi ve daha fazlasını paylaşın.

ESERLERİNİZİ VE FOTOĞRAFLARINIZI SERGİLEYİN

ESERLERİNİZİ VE FOTOĞRAFLARINIZI SERGİLEYİN
Eserlerinizi dijital olarak yükleyin ve titizlikle tasarlanmış arama motoru sayesinde, üst sıralarda çıkarak görüntülenin ve satış yapın.

GÖRSELLERİNİZİN BASKILARINI SATIN

GÖRSELLERİNİZİN BASKILARINI SATIN
Görsellerinizi, kanvas, akrilik, metal, ahşap vb. tablolara basılmış olarak satabilirsiniz. Eserlerinizi kolayca yükleyin, fiyatlarınızı belirleyin ve satmaya başlayın.

ORİJİNAL ESERLERİNİZİ SATIN

ORİJİNAL ESERLERİNİZİ SATIN
Orijinal eserlerinizi %100 komisyonsuz olarak satabilirsiniz. Eserlerinizin görsellerini yükleyin, fiyatlarınızı belirleyin ve satmaya başlayın!

TELEFON KILIFLARI SATIN

TELEFON KILIFLARI SATIN
Görsellerinizi, Iphone ve Galaxy kılıfı olarak satın. Kolayca yükleyin, fiyatınızı belirleyin ve satmaya başlayın.

DİĞER ÜYELERLE MESAJLAŞIN

DİĞER ÜYELERLE MESAJLAŞIN
Diğer üyeler ile canlı sohbet edebilir, sanat ile ilgili konularda fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×