anasayfa

KURUMSAL SATIŞ

KURUMSAL SATIŞ

Dizzano Kurumsal

Dizzano.com, kurumsal işletmelere her türlü baskı hizmeti konusunda çözüm ortağı olabilmek için deneyimli bir tasarım ekibi oluşturmuştur. 

Ofisinizin duvarlarını tablolarla süslemek ya da duvar döşemelerinde istediğiniz görsellerin baskılarını yaptırmak artık çok kolay olacak.

İşletmenizde satışını yaptığınız,  baskı ihtiyacı olan (akrilik, kompozit, cam, ahşap, mdf, seramik, kanvas, dekota-foreks) ürünleriniz için de Dizzano.com kurumsal hizmet vermektedir.

Nasıl Başlarım?

Konusunda uzman, deneyimli tasarım ve satış ekibimizle mail ya da telefon yoluyla iletişime geçerek her türlü kurumsal baskı hizmetini alabilirsiniz.

Gerekli detaylar için bizi 0 850 532 10 47 nolu telefonumuzdan arayabilir veya info@dizzano.com adresine mail atabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede irtibata geçeceğiz.

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×