anasayfa

Hakkımızda

Hakkımızda

DIZZANO.COM

Eseriniz çok özel bir katı malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otelin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin duvarını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün mimari banyo, mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir.  Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Hakkımızda

Dizzano.com, amatör veya profesyonel olarak tüm fotoğraf , resim, heykel, ebru, hat, dijital, tasarım vb sanateseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde dijital baskısını kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve sanatseverlerin bu ürünleri internet erişimi olan her yerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı sanat odaklı butik alışveriş merkezidir.

VİZYON & MİSYON

Misyonumuz, insanların, sanat eserlerini, keşfetme, kişiselleştirme, paylaşma, pazarlama, satış ve satın alma gibi alışkanlarını değiştirmek ve  insan hayatını kolaylaştırmak.

Vizyonumuz, Dünyanın en çok tercih edilen internet tabanlı Sanat Eseri Satış noktası olmak.

Öz Değerlerlerimiz

öz değerler

Yenilikçilik

Bizim için rafa giren, satışa hazır ürünler  artık eskimiştir. Sürekli olarak, hizmet, ürün ve servis alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için uğraşıyor ve yenilikler üretme bilinci ile çalışıyoruz.

Takım Çalışması

Başarılı olmak için, iyi ve doğru bir ekip ile çalışılması gerektiği bilinci ile kadromuzu konusuna hakim en iyi takım arkadaşları ile oluşturmaya çalışıyoruz.  Başarılı ve kazanan bir şirket olabilmek için çok iyi bir takım olmak gerektiğinin farkında olduğumuzdan takım çalışmasına çok önem veriyoruz.

Müşterimiz Patronumuzdur.

Müşterilerimiz bizim patronumuzdur. Eğer doğru ürünü ve servisi vermez ve başarısız olur isek bizi kovacağını iyi biliriz. Başarılı olmak ve müşterilerimizi memnun etmek için sonuna kadar en doğru hedefte çalışmak en temel ilkemizdir.

Hedef Odaklılık ve Tutkulu Çalışma

Hedefiniz yok ise amacınız yoktur. Amacınız yok ise yolunuzu kaybetmişsinizdir. Tutkunuz yok ise başarı zordur. Bu bilinç ile, başarıya tutkulu olmak ve  hedeflerimize ulaşmak için vizyonumuza en hızlı şekilde ulaşabilmek için misyonumuzu en iyi şekilde yerine getirmemiz gerektiğini biliyor ve bunun için tutku ile çalışıyoruz.

SANATÇILAR İÇİN DİZZANO

SANATÇILAR İÇİN DİZZANO

Üye olan sanatçı veya kullanıcılarımız  sadece ürünlerinin görsellerini yükleyip fiyatlarını belirliyor, geriye kalan; baskı ,müşteri ilişkileri, kalite kontrol,  sevkiyat, pazarlama, reklam-tanıtım, tahsilat, finans ve benzeri uğraşmak istemediği bütün detaylı ticari süreçleri Dizzano.com gerçekleştiriyor. Yüklediğiniz görselleri, Kanvas, Akrilik, Seramik, Cam, Ahşap, Metal ve Cep Telefonu kılıfı gibi  malzemeler üzerine dijital baskısı yapılmış olarak satışınızı yapabiliyorsunuz. Satışlar sonunda kazanılan tutarınızı her ayın 15’inde hesabınıza transfer ediyoruz.

Örnek vermek gerekirse: 80 x 80cm bir standart Kanvas veya Akrilik tablonun sitemizdeki fiyatı 120 TL olsun. Bu fiyat Dizzano.com olarak maliyetimiz ve karımızdan oluşuyor. Ve siz üyemiz olarak görselinizi sisteme yüklerken bu boyuttaki dijital baskısı için birim fiyatınızı 20 TL veya 50TL olarak görselinizi sisteme yükleme esnasında belirlediniz.  Biz bu ürünün satış fiyatını 120 TL (DZN Fiyatı) + 20 TL (Sizin Kazancınız)= 140 TL  veya 120 TL(DZN Fiyatı) + 50 TL (Sizin kazancınız)= 170 TL  olarak satışa koyuyoruz. Satış gerçekleştiği noktada ise 20 TL’nizi veya 50 TL olarak giriş yaptıysanız 50TL’nizi takip eden ayın 15’inde hesabınıza gönderiyoruz.  Fiyatınızı belirlemek tamamen size kalmış, keyfiniz bilir.

Göz önünde bulundurmanız gereken tek şey, fiyatlandırmanızın aynı zamanda satışlarınızı da etkileyecek olması. Yüksek fiyat politikanızla diğer sanatçılarla rekabet edip ürünlerinizi satma olasılığınız daha düşük olacaktır. Diğer yandan düşük fiyatlandırmayla karınız daha az olacaktır. Bu dengeyi kurmanız önemli.

Çoğu sanatçı, küçük görsellerini 5TL olarak ayarlamakta ve fiyatlandırma genellikle 10TL – 15TL arası değişmektedir.

Satış yapmaya başladıklarında ise, fiyatlarını uygun gördükleri şekilde değiştirmektedir.

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×