anasayfa

Uçurtma

Manzaralar - Dijital Sanat
Renkler:
Görsel Kodu: 1550195
Telif Hakkı: Burak Vardar
Eser Kullanım Bedeli: 18,00 TL baskı fiyatının üzerine eklenir.
BASKI SEÇENEKLERİ
Bu ürünü satın aldığınızda sanatçı eseri kullanım ücreti olarak 18,00 TL baskı bedeli üzerine eklenip sizin adınıza sanatçının hesabına aktıralacaktır.
veya

Burak Vardar Eserleri

Sihirli Orman Burak Vardar
Uzay Burak Vardar
Manzara Burak Vardar
Uzayda Yaşam Burak Vardar
Huzur Burak Vardar

Yorumlar

Bu görsel için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuzu Yapın:
Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız.

Benzer Görseller

Manzara Yüksel Kültür
Arbrtm-10 Zerri̇n Havva Cantürk
Arbrtm-13 Zerri̇n Havva Cantürk
Samanyolu Zafer Develi̇
Deniz Yüksel Kültür
Kızıl Gökyüzü-2 Tuğsal Gürtuna
Işık Hüzmesi Hande Erol
Kurşunlu - Salihli Kenan Kocatürk
Panoramic City View Mehmet Semih Kirtiloğlu
İstanbul Ayşe Küçükkurt

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×