anasayfa

Village Landscape

Manzaralar - Boyama
Renkler:
Görsel Kodu: 1549015
Telif Hakkı: Daria Shcherba
ORİJİNAL ESER
Materyal Oil On Canvas
Ölçüler 35CM X 50CM
Fiyat 700,00 TL
Satın almak için sanatçıya mesaj gönderin

Yorumlar

Bu görsel için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuzu Yapın:
Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız.

Benzer Görseller

Boğaz Manzarası Yüksel Kültür
Eski Harem İskelesi Ali Ayberk Gürtuna
Village Landscape Daria Shcherba
Dağ Ali̇ Türker
Yedi̇göller Hüseyin Oğuz
Çatladıkapı Ece Başaran Küçük
Rumeli Hisarı Hüseyin Oğuz
Kapadokya Balon Gülçin Akdöngel
Günbatımı Hande Teymur
Zil Kale Rize Yüksel Kültür

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×