anasayfa

Yol

Manzaralar - Boyama
Renkler:
saygilarımla
Görsel Kodu: 1548939
Telif Hakkı: İsa Karakaş
Eser Kullanım Bedeli: 100,00 TL baskı fiyatının üzerine eklenir.
BASKI SEÇENEKLERİ
Bu ürünü satın aldığınızda sanatçı eseri kullanım ücreti olarak 100,00 TL baskı bedeli üzerine eklenip sizin adınıza sanatçının hesabına aktıralacaktır.
veya

İsa Karakaş Eserleri

Huzur İsa Karakaş
Yansıma İsa Karakaş
Kiz Kulesi̇ İsa Karakaş
Issız İsa Karakaş
Rüzgar İsa Karakaş

Yorumlar

Bu görsel için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuzu Yapın:
Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız.

Benzer Görseller

Kırmızı Gökyüzü Tuğsal Gürtuna
Titanik Ayşe Dadaşcan
Dikenkli Tel Asım Enes Sezer
Boğaziçi Hüseyin Oğuz
Büyükada Deniz Manzarası Yüksel Kültür
Günbatımı-5 Asım Enes Sezer
Kız Kulesi Hüseyin Oğuz
Istanbul Da Gün Batımı Mehmetcemal Gezgin
Kurşunlu Metin Burak Kinacilar
Kiz Kulesi̇ İsa Karakaş

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×