anasayfa

Fırkateynkuşu

Hayvanlar - Boyama
Renkler:
Görsel Kodu: 1548670
Telif Hakkı: Merve Gürlek

Merve Gürlek Eserleri

Saniyede63kanatçırpışı Merve Gürlek
Hakbaba Merve Gürlek
Kartalyavrusu´mum!´ Merve Gürlek

Yorumlar

Bu görsel için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuzu Yapın:
Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız.

Benzer Görseller

Özgürlük Fatma Vildan Esi̇n
Süvariler Basil Al Obadi
Miyav Zafer Develi̇
Portre Basil Al Obadi
Aşk İki Kişiliktir Kenan Kocatürk
Pelikanlar Kenan Kocatürk
Ördekler Tuğsal Gürtuna
Sadelik Serkan Yi̇ği̇t
Hüzün Basil Al Obadi
Taklacı Ve Paçalılar Güçlü Küsmez

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×