anasayfa

Resim

Gökdelenler - Boyama
Renkler:
Orjinal
Görsel Kodu: 1548411
Telif Hakkı: Özlem Karagün
Eser Kullanım Bedeli: 20,00 TL baskı fiyatının üzerine eklenir.
BASKI SEÇENEKLERİ
Bu ürünü satın aldığınızda sanatçı eseri kullanım ücreti olarak 20,00 TL baskı bedeli üzerine eklenip sizin adınıza sanatçının hesabına aktıralacaktır.
veya

Özlem Karagün Eserleri

Resim Özlem Karagün
Resim Özlem Karagün
Resim Özlem Karagün
Kelebek Özlem Karagün
Resim Özlem Karagün
Resim Özlem Karagün
Reprodüksiyon Özlem Karagün
Reprodüksiyon Özlem Karagün

Yorumlar

Bu görsel için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuzu Yapın:
Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız.

Benzer Görseller

Mormon Temple In Salt Lake City, Utah, Usa. Dizzano
Cityscape, Dubai Dizzano
Beautiful Shanghai Pudong Skyline At Dusk Dizzano
Downtown Dubai (United Arab Emirates) At Night. View From Burj Khalifa. Downtown Dubai, Previously Known As Downtown Burj Dubai, Is A Large Mixed-Use Complex, Important Part Of Development In Dubai. Dizzano
New London City Hall At Sunset, Panoramic View From River Dizzano
The Fountain On The Background Of Skyscrapers In Abu Dhabi, United Arab Emirates Dizzano
New York City Skyline At Sunset /Newyork Dizzano
Dubai, Uae - January 17: Burj Khalifa Facade On January 17, 2010 In Dubai, Uae. Burj Khalifa Is A Tallest Building In The World, At 828m. Located On Downtown Dubai, Sheikh Zayed Road. Dizzano
Dubai Marina At Blue Hour, Glittering Lights And Tallest Skyscrapers During A Clear Evening With Blue Sky. Dizzano
Hotel Ukraine In Moscow Dizzano

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×