anasayfa

Yedigöller

Manzaralar - Fotoğraf
Renkler:
Görsel Kodu: 1548311
Telif Hakkı: Niyazi Uğur Genca
Eser Kullanım Bedeli: 150,00 TL baskı fiyatının üzerine eklenir.
BASKI SEÇENEKLERİ
Bu ürünü satın aldığınızda sanatçı eseri kullanım ücreti olarak 150,00 TL baskı bedeli üzerine eklenip sizin adınıza sanatçının hesabına aktıralacaktır.
veya

Niyazi Uğur Genca Eserleri

Galata Niyazi Uğur Genca
Beyoğlu Niyazi Uğur Genca

Yorumlar

Bu görsel için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorumu siz yapın!
Yorumunuzu Yapın:
Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız.

Benzer Görseller

Günbatımı Hande Teymur
Haydarpaşa Garı Tuğsal Gürtuna
Yeşil Ördek Yüksel Kültür
Bulutlar Ve Değirmenler Tuğsal Gürtuna
Günbatımı-2 Asım Enes Sezer
Galata Songül Terlemez
İğneada Longozları Tuğsal Gürtuna
Kapadokya Balon Gülçin Akdöngel
Kaş Manzara Tuğsal Gürtuna
Selam.. İnci Türkmen

Dizzano Hakkında

Dizzano.com, yaşayan amatör veya profesyonel tüm Fotoğraf, resim, heykel, ebru, Hat, Dijital, tasarım vb sanat eseri üreten sanatçılarımızın ürünlerinin isterse orjinalini isterse de bu ürünlerin müze kalitesinde çeşitli materyaller üzerine yapılmış dijital baskısını, baskı başına kendi istediği fiyatı kendi belirleyerek satabileceği ve Sanat severlerin bu ürünleri internet erişimi olan heryerden Dizzano.com’a girerek satın alabileceği internet tabanlı ve sanat odaklı bir alış veris merkezidir.

Eserleriniz ölümsüzleşiyor, çok özel bir malzemeye müze kalitesinde dijital baskısı yapılmış olarak en iyi otellerin veya hiç tanımadığınız kişilerin evinin veya işyerinin salonunu, duvarını veya sehpasını, seramiklere yapılacak uygulama ile dergilere çıkan özgün, mimari banyo ve mutfak tasarımlarını veya celebrity olan ünlü kişilerin bir cep telefonunu süsleyebilir. Bunları gördüğünüz ve düşündüğünüz zaman, eserinizi oluştururken duyduğunuz heyecan ve tutku artmaz mı?

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde en son teknolojik makineler ve alanında tecrübeli takım arkadaşlarımız tarafından her gün özenle size özel olarak üretilmektedir.

Takip Edin
Yeniliklerden Haberdar Olun:
Telefon 0 850 532 10 47
×