Gizlilik Politikası

Yürürlülük tarihi: 01 Ocak 2015
Satıcılardan elde edilen bilgiler

Dizzano ile bir hesap açtıktan sonra her satıcı isim, iletişim bilgileri, özgeçmiş, vesikalık resim, resimler, şehir ve benzeri daha pek çok bilgiyi içeren ve genel görünüme açık bir profil sayfası hazırlayabilir. Tüm bu bilgiler Dizzano internet sitesinde gösterilir. Dizzano sitesindeki satıcının sayfasını ziyaret eden herhangibir kullanıcı, satıcı tarafından sisteme girilmiş olan bu bilgileri görebilir.

Kredi Kartları

Dizzano üzerinden yapılan ve kredi/banka kartı gerektiren her satış işleminde, Dizzano kullanılan kartın son dört rakamı, son kullanma tarihi ve alıcının isim bilgilerini saklar. Kredi kartının tam numarası, pin numarası veya benzeri başka herhangibir bilgi tüm içeriğiyle SAKLANMAZ.

Güvenlik

Dizzano üyelik hesapları, hem alıcı hem de satıcılar için, kullanıcılar tarafından oluşturulan şifreler ile güvenceye alınır. Dizzano üyelerinin hesaplarının güvenliği konusunda tüm önlemleri almaktadır. Üye bilgilerinin güvenli bir şekilde saklanması konusunda gerekli tüm tedbirleri almakla birlikte, çalışanlarımızdan yalnızca bu bilgilere işinin bir gereği olarak erişmek zorunda olanlara erişim izni verilmektedir (örneğin Müşteri İlişkileri veya teknik personel). Üye hesap bilgilerinin güvenliğini garanti edemeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Çerez kullanımı

Dizzano internet sitemizin her ziyaretçisi hakkında bilgi tutmak için çerezler kullanmaktadır.

Bağlantılar

Dizzano başka internet sitelerine bağlantılar içerir. Dizzano diğer sitelerin gizlilik politikaları ve/veya uygulamalarından sorumlu değildir. Bir başka siteye bağlantı kurarken, kullanıcının ilgili sitenin gizlilik politikasını okuması önerilir. Sitemizin gizlilik politikası sadece Dizzano’nun içeriği için geçerlidir.

Gizlilik Politikasında Değişiklikler

Zaman zaman Dizzano gizlilik politikasında değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Eğer herhangibir değişiklik yapılırsa, sitede duyurulur ve kullanıcılar hangi bilgilerin saklandığı, nasıl kullanıldığı ve bu bilgilerin hangi şekillerde açık edilebilecekleri konusunda bilgilendirilmiş olurlar. Değişiklerin duyurulmasının ardından kullanıcı siteyi ilk kez kullandığı an tüm değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

Dizzano ile İletişim

Eğer gizlilik politikamız ile ilgili sorularınız varsa bize info@dizzano.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.